2023
Mistrovské soutěže
Ostatní
Mistrovství Zlínského kraje - Nový Hrozenkov
Mistrovství Zlínského kraje mládeže - Nový Hrozenkov
Soutěž dvoučlenných smíšených družstev - Brno
Memoriál K. Hofmana - Meziboří
Günther Stapfer Gedächtnisturnier - Ranshofen (AUT)
Turniej Młodych Talentów - Swidnica
9. Medzinárodný pohár veteránov - Velký Meder
1. liga mužů
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TJ Holešov | 29 | 5 530 | 1. |
SKV Bonatrans Bohumín | 27 | 5 416 | 2. |
SKV Baník Havířov | 25 | 5 317 | 3. |
SKVOZ Horní Suchá | 21 | 5 154 | 4. |
TJ TŽ Třinec | 18 | 4 785 | 5. |
TAK Hellas Brno | 15 | 4 696 | 6. |
2. liga mužů - Skupina A
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TJ Bohemians Praha | 34 | 4 479 | 1. |
SKV Teplice | 29 | 4 269 | 2. |
BC Praha | 29 | 4 244 | 3. |
TJ Start Plzeň | 26 | 4 188 | 4. |
SKV Sokolov | 24 | 4 080 | 5. |
Slavoj 1899 Plzeň | 22 | 4 029 | 6. |
Vzpírání Brandýs nad Labem | 18 | 3 796 | 7. |
TJ Rotas Rotava | 10 | 1 888 | 8. |
2. liga mužů - Skupina B
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TJ Sokol Moravská Ostrava | 36 | 4 473 | 1. |
TJ Sokol JS Zlín | 31 | 4 322 | 2. |
Crossfit Destiny Brno | 31 | 4 297 | 3. |
ASK Tatra Kopřivnice | 24 | 4 063 | 4. |
SPČ Olomouc | 22 | 4 014 | 5. |
TAK Hellas Brno "B" | 21 | 4 023 | 6. |
TJ Holešov "B" | 20 | 3 761 | 7. |
TJ Sokol N. Hrozenkov | 19 | 3 874 | 8. |
3. liga mužů - Skupina A
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TJ Nová Role | 28 | 3 542 | 1. |
TJ Baník Meziboří | 27 | 3 550 | 2. |
TJ Lokomotiva Cheb | 24 | 3 404 | 3. |
TJ Start Plzeň "B" | 23 | 3 375 | 4. |
Slavoj 1899 Plzeň "B" | 19 | 2 915 | 5. |
VTŽ Chomutov | 15 | 1 969 | 6. |
Slavoj 1899 Plzeň "C" | 10 | 1 514 | 7. |
3. liga mužů - Skupina B
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
SKV BONATRANS Bohumín "B" | 28 | 4 021 | 1. |
SK CWG Bohumín "A" | 25 | 3 698 | 2. |
. SKV Baník Havířov "B" | 24 | 3 592 | 3. |
TJ Šumperk | 19 | 3 367 | 4. |
SKV Příbor | 18 | 2 621 | 5. |
Vzpírání Haná | 16 | 2 948 | 6. |
SK CWG Bohumín "B" | 5 | 831 | 7. |
3. liga mužů - Skupina C
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
WCB Brno "A" | 38 | 4 375 | 1. |
Ultimate Fitness Olomouc | 32 | 3 864 | 2. |
WCB Brno "B" | 29 | 3 756 | 3. |
Vzpírání Boskovice | 28 | 3 664 | 4. |
TAK Hellas Brno "C" | 25 | 3 545 | 5. |
CFD Brno "B" | 22 | 2 477 | 6. |
WCB Brno "C" | 21 | 3 313 | 7. |
TAK Hellas Brno "D" | 20 | 3 040 | 8. |
TJ Holešov "C" | 15 | 2 430 | 9. |
Liga U20 - Skupina A
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TJ Start Plzeň | 3 969,9926 | 1. | |
SKV Sokolov | 3 779,7293 | 2. | |
TJ Lokomotiva Cheb | 2 981,187 | 3. | |
SKV Teplice | 2 907,9154 | 4. | |
TJ Baník Meziboří | 2 751,3826 | 5. | |
TJ Rotas Rotava | 841,7095 | 6. |
* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy juniorů
Liga U20 - Skupina B
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TJ TŽ Třinec | 3 801,8732 | 1. | |
SKV Bonatrans Bohumín | 3 715,2112 | 2. | |
TJ Sokol M. Ostrava | 3 633,9030 | 3. | |
SKV Baník Havířov | 3 381,7692 | 4. |
* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy juniorů
Liga U20 - Skupina C
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TJ Holešov "A" | 3 414,0094 | 1. | |
TJ SOUZ Boskovice | 3 296,9337 | 2. | |
TJ Sokol JS Zlín | 3 230,8038 | 3. | |
Vzpírání Haná | 2 533,8933 | 4. | |
TJ Sokol Nový Hrozenkov | 1 659,1524 | 5. |
* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy juniorů
Liga U20 - celkové výsledky
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TJ Start Plzeň | 1 428,7244 | 1. | |
SKV Bonatrans Bohumín | 1 404,3806 | 2. | |
SKV Sokolov | 1 359,5193 | 3. | |
TJ Holešov "A" | 1 350,8227 | 4. | |
TJ TŽ Třinec | 1 349,6841 | 5. | |
TJ Sokol M. Ostrava | 1 273,1646 | 6. | |
SKV Baník Havířov | 3 381,7692 | 7. | |
TJ SOUZ Boskovice | 3 296,9337 | 8. | |
TJ Sokol JS Zlín | 3 230,8038 | 9. | |
TJ Lokomotiva Cheb | 2 981,1870 | 10. | |
SKV Teplice | 2 907,9154 | 11. | |
TJ Baník Meziboří | 2 751,3826 | 12. | |
Vzpírání Haná | 2 533,8933 | 13. | |
TJ Sokol Nový Hrozenkov | 1 659,1524 | 14. | |
TJ Rotas Rotava | 841,7095 | 15. |
* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy juniorů
Liga U15 - Skupina A
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
Baník Meziboří "A" | 1 494,8743 | 1. | |
Lokomotiva Cheb | 1 468,5303 | 2. | |
SKV Teplice | 1 114,5701 | 3. | |
SKV Sokolov | 1 091,5352 | 4. | |
TJ VTŽ Chomutov | 780,6369 | 4. | |
Baník Meziboří "B" | 630,767 | 5. |
*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy st. žáků
Liga U15 - Skupina B
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
SK VOZ Horní Suchá | 1 796,9387 | 1. | |
SK CWG Bohumín "A" | 1 545,1314 | 2. | |
TJ TŽ Třinec | 1 451,006 | 3. | |
TJ Sokol Moravská Ostrava | 1 430,0436 | 4. | |
SKV Baník Havířov | 1 359,2323 | 5. | |
Fit Gym Havířov "A" | 1 106,9373 | 6. | |
SK CWG Bohumín "B" | 676,5120 | 7. | |
Fit Gym Havířov "B" | 634,2467 | 8. |
*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy st. žáků
Liga U15 - Skupina C
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TJ Sokol Nový Hrozenkov | 1 849,3127 | 1. | |
ASK Tatra Kopřivnice | 1 736,4173 | 2. | |
Vzpírání Haná | 1 671,9676 | 3. | |
TJ Sokol JS Zlín | 1 160,6645 | 4. | |
WLC Brno | 566,3003 | 5. |
*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy st. žáků
Liga U15 - celkové výsledky
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
ASK Tatra Kopřivnice | 696,3834 | 1. | |
SK VOZ Horní Suchá | 666,7732 | 2. | |
TJ Sokol Nový Hrozenkov | 663,4503 | 3. | |
Vzpírání Haná | 634,7673 | 4. | |
Lokomotiva Cheb | 580,9694 | 5. | |
Baník Meziboří "A" | 579,5868 | 6. | |
SK CWG Bohumín "A" | 414,8386 | 7. | |
TJ TŽ Třinec | 1 451,006 | 8. | |
TJ Sokol Moravská Ostrava | 1 430,0436 | 9. | |
SKV Baník Havířov | 1 359,2323 | 10. | |
TJ Sokol JS Zlín | 1 160,6645 | 11. | |
SKV Teplice | 1 114,5701 | 12. | |
Fit Gym Havířov "A" | 1 106,9373 | 13. | |
SKV Sokolov | 1 091,5352 | 14. | |
TJ VTŽ Chomutov | 780,6369 | 15. | |
SK CWG Bohumín "B" | 676,5120 | 16. | |
Fit Gym Havířov "B" | 634,2467 | 17. | |
Baník Meziboří "B" | 630,767 | 18. | |
WLC Brno | 566,3003 | 19. |
* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy st. žáků
Liga U12 - Skupina A
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
SKV Sokolov "A" | 1 935,3193 | 1. | |
TJ Rotas Rotava | 1 715,4237 | 2. | |
TJ Lokomotiva Cheb | 1 577,5608 | 3. | |
TJ VTŽ Chomutov | 969,8713 | 4. | |
SKV Sokolov "B" | 941,2308 | 5. |
*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy ml. žáků
Liga U12 - Skupina B
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
SKVOZ Horní Suchá | 2 012,8182 | 1. | |
SKV Baník Havířov | 1 576,8134 | 2. | |
TJ Sokol M. Ostrava | 1 389,0155 | 3. | |
SKV Ludgeřovice | 1 324,1214 | 4. | |
SK CWG Bohumín | 745,628 | 5. |
*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy ml. žáků
Liga U12 - Skupina C
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
ASK Tatra Kopřivnice | 1 636,5004 | 1. | |
WLC Brno "A" | 1 476,8149 | 2. | |
TJ Sokol Nový Hrozenkov "A" | 1 416,7445 | 3. | |
Vzpírání Haná | 952,314 | 4. | |
TJ Sokol JS Zlín "A" | 807,1799 | 5. | |
WLC Brno "B" | 397,0623 | 6. | |
WLC Brno "C" | 358,7328 | 7. |
*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy ml. žáků
Liga U12 - celkové výsledky
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
ASK Tatra Kopřivnice | 711,5971 | 1. | |
SKVOZ Horní Suchá | 709,7564 | 2. | |
SKV Sokolov "A" | 704,6179 | 3. | |
TJ Rotas Rotava | 636,9752 | 4. | |
TJ Lokomotiva Cheb | 605,2674 | 5. | |
WLC Brno "A" | 595,2458 | 6. | |
SKV Baník Havířov | 541,2764 | 7. | |
TJ Sokol Nový Hrozenkov "A" | 1 416,7445 | 8. | |
TJ Sokol M. Ostrava | 1 389,0155 | 9. | |
SKV Ludgeřovice | 1 324,1214 | 10. | |
TJ VTŽ Chomutov | 969,8713 | 11. | |
Vzpírání Haná | 952,314 | 12. | |
SKV Sokolov "B" | 941,2308 | 13. | |
TJ Sokol JS Zlín "A" | 807,1799 | 14. | |
SK CWG Bohumín | 745,628 | 15. | |
WLC Brno "B" | 397,0623 | 16. | |
WLC Brno "C" | 358,7328 | 17. |
* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy ml. žáků
Liga Masters
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
Jurajskie Orly | 30 | 2 224,2882 | 1. |
MKVaSŠ Velký Meder "A" | 28 | 2 004,5165 | 2. |
TJ Holešov "A" | 25 | 1 889,3416 | 3. |
TJ Sokol JS Zlín "A" | 22 | 1 889,3416 | 4. |
TAK Hellas Brno | 19 | 1 789,7122 | 5. |
TJ Sokol M. Ostrava | 17 | 1 707,8893 | 6. |
Barbell Club Praha | 16 | 1 660,0017 | 7. |
SKV Teplice | 13 | 998,5016 | 8. |
SK CWG Bohumín | 12 | 918,5071 | 9. |
SKV Baník Havířov "A" | 11 | 1 530,9700 | 10. |
TJ Baník Meziboří | 9 | 1 417,4290 | 11. |
TJ Sokol JS Zlín "B" | 9 | 1 150,4996 | 12. |
KTA Golem Nové Mesto nad Váhom | 9 | 900,6359 | 13. |
TJ Holešov "B" | 7 | 738,5191 | 14. |
MKVaSŠ Velký Meder "B" | 4 | 585,4777 | 15. |
Vysokoškolská liga
Název oddílu | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
ČVUT Praha | 971,2546 | 1. |
MUNI "A" | 913,0064 | 2. |
MUNI "C" | 767,3199 | 3. |
VUT Brno | 750,2953 | 4. |
Univerzita Obrany Brno "A" | 743,8750 | 5. |
ČZU Praha | 733,5521 | 6. |
MUNI "B" | 729,3274 | 7. |
FSpS SSC | 591,7010 | 8. |
FSpS OW HoodGym | 535,8467 | 9. |
Univerzita Obrany Brno "B" | 508,6522 | 10. |
FSpS OW Uzávěry | 501,9318 | 11. |
FSpS OW Trhači | 474,2466 | 12. |
FSpS OW KT | 458,8563 | 13. |
FSpS OW No shoes | 427,6732 | 14. |
FSpS OW Sněženky a machři | 392,3082 | 15. |
FSpS OW Lezci | 386,1180 | 16. |
1. liga žen
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TAK Hellas Brno "A" | 33 | 2 649 | 1. |
SKV Bonatrans Bohumín | 32 | 2 608 | 2. |
Crossfit Destiny Brno | 31 | 2 549 | 3. |
TJ Sokol M. Ostrava | 25 | 2 489 | 4. |
SK VOZ Horní Suchá | 24 | 2 456 | 5. |
Fit Gym Havířov | 20 | 2 340 | 6. |
TAK Hellas Brno "B" | 16 | 2 261 | 7. |
TJ Bohemians Praha | 11 | 1 513 | 8. |
2. liga žen - Skupina A
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TJ Baník Meziboří "A" | 27 | 1 641,1493 | 1. |
BC Praha | 26 | 1 458,1112 | 2. |
TJ Bohemians Praha "B" | 21 | 1 288,4457 | 3. |
Slavoj 1899 Plzeň | 18 | 1 187,2073 | 4. |
TJ VTŽ Chomutov | 10 | 471,9527 | 5. |
Vzpírání Brandýs nad Labem | 9 | 463,4160 | 6. |
TJ Baník Meziboří "B" | 6 | 353,2844 | 7. |
2. liga žen - Skupina B
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
SPČ Olomouc | 28 | 1 662,1395 | 1. |
Ultimate Fitness Olomouc | 27 | 1 554,3932 | 2. |
SK CWG Bohumín | 21 | 1 396,9698 | 3. |
TJ Sokol Nový Hrozenkov | 18 | 1 360,5546 | 4. |
TJ Sokol M. Ostrava "B" | 16 | 963,1214 | 5. |
Vzpírání Haná | 15 | 818,5952 | 6. |
2. liga žen - Skupina C
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
WC Brno "A" | 36 | 1 814 | 1. |
TJ Holešov | 33 | 1 758 | 2. |
WC Brno "C" | 29 | 1 597 | 3. |
TJ Sokol JS Zlín 5 | 27 | 1 514 | 4. |
Crossfit Destiny Brno "B" | 21 | 1 506 | 5. |
WC Brno "B" | 21 | 1 463 | 6. |
WC Brno "E" | 19 | 1 461 | 7. |
WC Brno "D" | 18 | 1 272 | 8. |
Liga U20
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TJ Sokol M. Ostrava | 37 | 1 746,3219 | 1. |
SKVOZ Horní Suchá | 36 | 1 567,0426 | 2. |
WC Brno | 31 | 1 409,4695 | 3. |
SK CWG Bohumín | 27 | 1 284,6529 | 4. |
TAK Hellas Brno | 26 | 1 269,3042 | 5. |
TJ Rotas Rotava | 21 | 1 002,8524 | 6. |
Vzpírání Boskovice | 18 | 926,6637 | 7. |
TJ Sokol JS Zlín | 17 | 926,2458 | 8. |
TJ Holešov | 17 | 760,5746 | 9. |
© 2020- Vzpírání Holešov