České rekordy

České rekordy k 6.6.2022

Muži

Muži do 55 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Polák František SKVOZ Horní Suchá 103 25.9.2021 Rovaniemi
NADHOZ Polák František SKVOZ Horní Suchá 127 4.4.2021 Moskva
DVOJBOJ Polák František SKVOZ Horní Suchá 224 4.4.2021 Moskva

Muži do 61 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Polák František SKVOZ Horní Suchá 112 11.9.2021 Praha
NADHOZ Polák František SKVOZ Horní Suchá 136 19.6.2021 Havířov
DVOJBOJ Polák František SKVOZ Horní Suchá 247 24.7.2021 Holešov

Muži do 67 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Petrov Petr SKV Bonatrans Bohumín 132 15.11.2019 Gaziantep
NADHOZ Petrov Petr SKV Bonatrans Bohumín 165 5.4.2021 Moskva
DVOJBOJ Petrov Petr SKV Bonatrans Bohumín 294 15.11.2019 Gaziantep

Muži do 73 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Petrov Petr SKV Bonatrans Bohumín 135 7.6.2019 Coventry
NADHOZ Petrov Petr SKV Bonatrans Bohumín 171 9.4.2019 Batumi
DVOJBOJ Petrov Petr SKV Bonatrans Bohumín 304 9.4.2019 Batumi

Muži do 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Mareček Petr TJ SOUZ Boskovice 151 21.12.2019 Boskovice
NADHOZ Mareček Petr TJ SOUZ Boskovice 178 1.6.2022 Tirana
DVOJBOJ Mareček Petr TJ SOUZ Boskovice 325 1.6.2022 Tirana

Muži do 89 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Mareček Petr TJ SOUZ Boskovice 153 23.4.2022 Hlohovec
NADHOZ Mareček Petr TJ SOUZ Boskovice 183 14.5.2022 Holešov
DVOJBOJ Mareček Petr TJ SOUZ Boskovice 335 14.5.2022 Holešov

Muži do 96 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kolář Josef TJ Holešov 147 3.10.2020 Praha
NADHOZ Kolář Josef TJ Holešov 187 3.10.2020 Praha
DVOJBOJ Kolář Josef TJ Holešov 334 3.10.2020 Praha

Muži do 102 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kolář Josef TJ Holešov 156 24.4.2021 Havířov
NADHOZ Kolář Josef TJ Holešov 188 26.6.2021 Brno
DVOJBOJ Kolář Josef TJ Holešov 342 24.4.2021 Havířov

Muži do 109 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Krywult Patrik SKV Baník Havířov 158 28.8.2019 Meissen
NADHOZ Gasior Jiří SKV Bonatrans Bohumín 194 9.4.2021 Moskva
DVOJBOJ Gasior Jiří SKV Bonatrans Bohumín 345 9.4.2021 Moskva

Muži nad 109 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kučera Kamil SKV Baník Havířov 184 5.6.2022 Tirana
NADHOZ Orság Jiří Sokol Karolinka 241 23.2.2020 Cospicua
DVOJBOJ Kučera Kamil PSK Olymp Praha 418 13.4.2019 Batumi

Junioři U20

Junioři U20 do 55 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Polák František SKVOZ Horní Suchá 103 25.9.2021 Rovaniemi
NADHOZ Polák František SKVOZ Horní Suchá 127 4.4.2021 Moskva
DVOJBOJ Polák František SKVOZ Horní Suchá 224 4.4.2021 Moskva

Junioři U20 do 61 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Polák František SKVOZ Horní Suchá 112 11.9.2021 Praha
NADHOZ Polák František SKVOZ Horní Suchá 136 19.6.2021 Havířov
DVOJBOJ Polák František SKVOZ Horní Suchá 247 24.7.2021 Holešov

Junioři U20 do 67 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Polák František SKVOZ Horní Suchá 105 4.12.2021 Horní Suchá
NADHOZ Polák František SKVOZ Horní Suchá 133 20.6.2020 Horní Suchá
DVOJBOJ Polák František SKVOZ Horní Suchá 235 20.6.2020 Horní Suchá

Junioři U20 do 73 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 115 24.8.2021 Ciechanów
NADHOZ Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 138 24.8.2021 Ciechanów
DVOJBOJ Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 253 24.8.2021 Ciechanów

Junioři U20 do 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 130 23.4.2022 Plzeň
NADHOZ Buchta Patrik SKVOZ Horní Suchá 156 26.6.2021 Brno
DVOJBOJ Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 282 23.4.2022 Plzeň

Junioři U20 do 89 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Štreichl Martin SKVOZ Horní Suchá 130 16.2.2019 Havířov
NADHOZ Štreichl Martin SKVOZ Horní Suchá 176 26.10.2019 Horní Suchá
DVOJBOJ Štreichl Martin SKVOZ Horní Suchá 304 26.10.2019 Horní Suchá

Junioři U20 do 96 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kolář Jan TJ Holešov 136 5.6.2021 Nový Hrozenkov
NADHOZ Štreichl Martin SKVOZ Horní Suchá 171 20.6.2020 Horní Suchá
DVOJBOJ Štreichl Martin SKVOZ Horní Suchá 302 20.6.2020 Horní Suchá

Junioři U20 do 102 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kolář Jan TJ Holešov 141 2.10.2021 Rovaniemi
NADHOZ Kolář Jan TJ Holešov 167 23.4.2022 Zlín
DVOJBOJ Kolář Jan TJ Holešov 306 2.10.2021 Rovaniemi

Junioři U20 do 109 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kolář Jan TJ Holešov 138 9.5.2022 Heraklion
NADHOZ Kolář Jan TJ Holešov 169 9.5.2022 Heraklion
DVOJBOJ Kolář Jan TJ Holešov 307 9.5.2022 Heraklion

Junioři U20 nad 109 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Oračko Dominik SKV Sokolov 165 3.10.2020 Praha
NADHOZ Oračko Dominik SKV Sokolov 200 3.10.2020 Praha
DVOJBOJ Oračko Dominik SKV Sokolov 365 3.10.2020 Praha

Junioři U17

Junioři U17 do 49 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Džobák Alexandr SKVOZ Horní Suchá 79 20.8.2021 Ciechanów
NADHOZ Džobák Alexandr SKVOZ Horní Suchá 106 5.10.2021 Jeddah
DVOJBOJ Džobák Alexandr SKVOZ Horní Suchá 185 5.10.2021 Jeddah

Junioři U17 do 55 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Moskál Matěj SKVOZ Horní Suchá 96 8.12.2019 Eilat
NADHOZ Moskál Matěj SKVOZ Horní Suchá 122 8.12.2019 Eilat
DVOJBOJ Moskál Matěj SKVOZ Horní Suchá 218 8.12.2019 Eilat

Junioři U17 do 61 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Moskál Matěj SKVOZ Horní Suchá 97 23.11.2019 Horní Suchá
NADHOZ Polhoš Marek SKV Sokolov 125 8.12.2019 Eilat
DVOJBOJ Moskál Matěj SKVOZ Horní Suchá 220 23.11.2019 Horní Suchá

Junioři U17 do 67 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 104 9.11.2019 Holešov
NADHOZPolhoš Marek SKV Sokolov 128 10.10.2020 Plzeň
DVOJBOJ Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 229 9.11.2019 Holešov

Junioři U17 do 73 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 115 24.8.2021 Ciechanów
NADHOZ Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 138 24.8.2021 Ciechanów
DVOJBOJ Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 253 24.8.2021 Ciechanów

Junioři U17 do 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 123 4.12.2021 Horní Suchá
NADHOZKrejčík Vojtěch SKV Sokolov 146 8.10.2021 Jeddah
DVOJBOJ Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 264 4.12.2021 Horní Suchá

Junioři U17 do 89 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kolář David TJ Holešov 124 4.6.2022 Plzeň
NADHOZ Kolář David TJ Holešov 148 4.6.2022 Plzeň
DVOJBOJ Kolář David TJ Holešov 272 4.6.2022 Plzeň

Junioři U17 do 96 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kolář Jan TJ Holešov 122 21.12.2019 Boskovice
NADHOZ Kolář Jan TJ Holešov 148 23.11.2019 Horní Suchá
DVOJBOJ Kolář Jan TJ Holešov 265 21.12.2019 Boskovice

Junioři U17 do 102 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Friedrich Adam TJ Start Plzeň 120 10.10.2020 Plzeň
NADHOZ Friedrich Adam TJ Start Plzeň 150 10.7.2021 Plzeň
DVOJBOJ Kolář Jan TJ Holešov 262 14.12.2019 Eilat

Junioři U17 nad 102 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Oračko Dominik SKV Sokolov 165 3.10.2020 Praha
NADHOZ Oračko Dominik SKV Sokolov 200 3.10.2020 Praha
DVOJBOJ Oračko Dominik SKV Sokolov 365 3.10.2020 Praha

Starší žáci U15

St. žáci U15 do 44 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Šimek Martin SKV Bonatrans Bohumín 50 16.3.2019 Havířov
NADHOZ Šimek Martin SKV Bonatrans Bohumín 66 16.3.2019 Havířov
DVOJBOJ Šimek Martin SKV Bonatrans Bohumín 116 16.3.2019 Havířov

St. žáci U15 do 49 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Džobák Alexandr SKVOZ Horní Suchá 74 21.9.2019 Teplice
NADHOZ Džobák Alexandr SKVOZ Horní Suchá 100 12.10.2019 Horní Suchá
DVOJBOJ Džobák Alexandr SKVOZ Horní Suchá 173 7.12.2019 Eilat

St. žáci U15 do 55 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kočí Robin TJ VTŽ Chomutov 80 21.8.2021 Ciechanów
NADHOZ Kočí Robin TJ VTŽ Chomutov 102 21.8.2021 Ciechanów
DVOJBOJ Kočí Robin TJ VTŽ Chomutov 182 21.8.2021 Ciechanów

St. žáci U15 do 61 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kočí Robin TJ VTŽ Chomutov 79 10.7.2021 Plzeň
NADHOZ Matík David SKVOZ Horní Suchá 104 12.10.2019 Horní Suchá
DVOJBOJ Kočí Robin TJ VTŽ Chomutov 182 10.7.2021 Plzeň

St. žáci U15 do 67 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 104 9.11.2019 Holešov
NADHOZKrejčík Vojtěch SKV Sokolov 125 9.11.2019 Holešov
DVOJBOJ Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 229 9.11.2019 Holešov

St. žáci U15 do 73 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 105 23.11.2019 Horní Suchá
NADHOZKrejčík Vojtěch SKV Sokolov 127 23.11.2019 Horní Suchá
DVOJBOJ Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 232 23.11.2019 Horní Suchá

St. žáci U15 do 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kolář David TJ Holešov 93 19.9.2020 Boskovice
NADHOZ Tchurz Jan SKV Ludgeřovice 120 4.6.2022 Plzeň
DVOJBOJ Tchurz Jan SKV Ludgeřovice 212 4.6.2022 Plzeň

St. žáci U15 do 89 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Navrátil Vojtěch TJ Sokol Jižní Svahy Zlín 87 27.11.2021 Boskovice
NADHOZ Navrátil Vojtěch TJ Sokol Jižní Svahy Zlín 110 27.11.2021 Boskovice
DVOJBOJ Navrátil Vojtěch TJ Sokol Jižní Svahy Zlín 197 27.11.2021 Boskovice

St. žáci U15 do 96 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Friedrich Adam TJ Start Plzeň 113 1.8.2020 Sokolov
NADHOZ Friedrich Adam TJ Start Plzeň 132 1.8.2020 Sokolov
DVOJBOJ Friedrich Adam TJ Start Plzeň 245 1.8.2020 Sokolov

St. žáci U15 nad 96 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Friedrich Adam TJ Start Plzeň 120 10.10.2020 Plzeň
NADHOZ Friedrich Adam TJ Start Plzeň 144 3.10.2020 Praha
DVOJBOJ Friedrich Adam TJ Start Plzeň 260 10.10.2020 Plzeň

Mladší žáci U12

Ml. žáci U12 do 35 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Jarolím Daniel SKV Baník Havířov 6.7 m 16.11.2019 Bohumín
HOD Jarolím Daniel SKV Baník Havířov 8.8 m 7.12.2019 Zlín
TRH Kudera Nikolas SKVOZ Horní Suchá 36 4.7.2020 Bohumín
NADHOZ Rézi Roman SKVOZ Horní Suchá 46 2.4.2022 Havířov
ČTYŘBOJ Kudera Nikolas SKVOZ Horní Suchá 148 b 4.7.2020 Bohumín

Ml. žáci U12 do 39 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Trbušek Marek Vzpírání Haná 7.3 m 4.9.2021 Boskovice
HOD Trbušek Marek Vzpírání Haná 10.0 m 4.9.2021 Boskovice
TRH Kudera Nikolas SKVOZ Horní Suchá 43 2.10.2021 Ostrava
NADHOZ Kudera Nikolas SKVOZ Horní Suchá 52 2.10.2021 Ostrava
ČTYŘBOJ Kudera Nikolas SKVOZ Horní Suchá 172 b 4.9.2021 Horní Suchá

Ml. žáci U12 do 44 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Hartl Jan TJ SOUZ Boskovice 7.0 m 28.9.2019 Holešov
HOD Kudera Nikolas SKVOZ Horní Suchá 10.1 m 2.4.2022 Havířov
TRH Kudera Nikolas SKVOZ Horní Suchá 47 2.4.2022 Havířov
NADHOZ Kmeťo Jan SKVOZ Horní Suchá 60 7.12.2019 Zlín
ČTYŘBOJ Kudera Nikolas SKVOZ Horní Suchá 190 b 2.4.2022 Havířov

Ml. žáci U12 do 49 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Jensen Tomáš TJ Rotas Rotava 6.7 m 4.7.2020 Sokolov
HOD Velš Jaroslav Vzpírání Haná 8.3 m 28.9.2019 Holešov
TRH Horváth Lukáš TJ Rotas Rotava 45 28.9.2019 Sokolov
NADHOZ Horváth Lukáš TJ Rotas Rotava 55 28.9.2019 Sokolov
ČTYŘBOJ Horváth Lukáš TJ Rotas Rotava 172 b 28.9.2019 Sokolov

Ml. žáci U12 do 55 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Tchurz Jan SKV Ludgeřovice 6.9 m 16.11.2019 Bohumín
HOD Horváth Lukáš TJ Rotas Rotava 9.4 m 7.12.2019 Zlín
TRH Horváth Lukáš TJ Rotas Rotava 48 14.12.2019 Rotava
NADHOZ Horváth Lukáš TJ Rotas Rotava 62 14.12.2019 Rotava
ČTYŘBOJ Horváth Lukáš TJ Rotas Rotava 186.5 b 7.12.2019 Zlín

Ml. žáci U12 do 61 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Tchurz Jan SKV Ludgeřovice 6.3 m 16.3.2019 Havířov
HOD Tchurz Jan SKV Ludgeřovice 7.9 m 16.3.2019 Havířov
TRH Tchurz Jan SKV Ludgeřovice 42 6.9.2019 Bohumín
NADHOZ Tchurz Jan SKV Ludgeřovice 55 6.9.2019 Bohumín
ČTYŘBOJ Tchurz Jan SKV Ludgeřovice 156 b 16.3.2019 Havířov

Ml. žáci U12 do 67 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Skopal Tadeáš TJ SOUZ Boskovice 6.3 m 29.2.2020 Zlín
HOD Sobotka Miroslav SKV Teplice 8.4 m 16.3.2019 Chomutov
TRH Skopal Tadeáš TJ SOUZ Boskovice 40 21.12.2019 Boskovice
NADHOZ Skopal Tadeáš TJ SOUZ Boskovice 51 29.2.2020 Zlín
ČTYŘBOJ Sobotka Miroslav SKV Teplice 156 b 16.3.2019 Chomutov

Ml. žáci U12 do 73 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Skopal Tadeáš TJ SOUZ Boskovice 6.2 m 4.7.2020 Zlín
HOD Skopal Tadeáš TJ SOUZ Boskovice 7.0 m 19.9.2020 Boskovice
TRH Skopal Tadeáš TJ SOUZ Boskovice 45 19.9.2020 Boskovice
NADHOZ Skopal Tadeáš TJ SOUZ Boskovice 50 19.9.2020 Boskovice
ČTYŘBOJ Skopal Tadeáš TJ SOUZ Boskovice 161 b 19.9.2020 Boskovice

Ml. žáci U12 do 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Hurta Jaromír TJ Sokol Nový Hrozenkov 6.6 m 4.9.2021 Boskovice
HOD Hurta Jaromír TJ Sokol Nový Hrozenkov 7.3 m 2.10.2021 Boskovice
TRH Matějka Jan SKV Sokolov 47 28.9.2019 Sokolov
NADHOZ Matějka Jan SKV Sokolov 60 28.9.2019 Sokolov
ČTYŘBOJ Matějka Jan SKV Sokolov 166.5 b 28.9.2019 Sokolov

Ml. žáci U12 nad 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Matějka Jan SKV Sokolov 5.6 m 16.11.2019 Bohumín
HOD Čuřík Eliáš TJ SOUZ Boskovice 7.2 m 13.11.2021 Bohumín
TRH Matějka Jan SKV Sokolov 53 14.12.2019 Rotava
NADHOZ Matějka Jan SKV Sokolov 66 14.12.2019 Rotava
ČTYŘBOJ Matějka Jan SKV Sokolov 173 b 16.11.2019 Bohumín

Všechny České rekordy v kategoriích M1-M10 naleznete na tomto odkazu.

Muži Masters

Ženy

Ženy do 45 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Bariová Lucie TJ Start Plzeň 35 25.5.2019 Sokolov
NADHOZ Bariová Lucie TJ Start Plzeň 50 25.5.2019 Sokolov
DVOJBOJ Bariová Lucie TJ Start Plzeň 85 25.5.2019 Sokolov

Ženy do 49 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Dziková Dorota SPČ Olomouc 55 6.7.2019 Olomouc
NADHOZ Dziková Dorota SPČ Olomouc 75 6.7.2019 Olomouc
DVOJBOJ Dziková Dorota SPČ Olomouc 130 6.7.2019 Olomouc

Ženy do 55 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 70 22.2.2020 Třinec
NADHOZ Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 84 22.2.2020 Třinec
DVOJBOJ Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 154 22.2.2020 Třinec

Ženy do 59 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 77 18.7.2021 Třinec
NADHOZ Žampová Petra CCBC Praha 95 7.3.2020 Olomouc
DVOJBOJ Pudivítrová Eliška TJ Bohemians Praha 171 12.9.2021 Praha

Ženy do 64 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Hertlová Simona TAK Hellas Brno 85 27.6.2021 Brno
NADHOZ Pudivítrová Eliška TJ Bohemians Praha 102 7.3.2020 Olomouc
DVOJBOJ Pudivítrová Eliška TJ Bohemians Praha 182 7.3.2020 Olomouc

Ženy do 71 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Hertlová Simona TAK Hellas Brno 90 12.10.2019 Olomouc
NADHOZ Hertlová Simona TAK Hellas Brno 105 4.5.2019 Brno
DVOJBOJ Hertlová Simona TAK Hellas Brno 192 4.5.2019 Brno

Ženy do 76 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Hertlová Simona TAK Hellas Brno 89 7.6.2019 Coventry
NADHOZ Skleničková Michaela TJ Bohemians Praha 114 25.4.2021 Havířov
DVOJBOJ Skleničková Michaela TJ Bohemians Praha 203 25.4.2021 Havířov

Ženy do 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Jeřábková Simona TAK Hellas Brno 87 30.9.2021 Rovaniemi
NADHOZ Skleničková Michaela TJ Bohemians Praha 112 9.4.2021 Moskva
DVOJBOJ Skleničková Michaela TJ Bohemians Praha 198 9.4.2021 Moskva

Ženy do 87 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Skleničková Michaela TJ Bohemians Praha 80 31.8.2019 Meissen
NADHOZ Skleničková Michaela TJ Bohemians Praha 110 16.11.2019 Gaziantep
DVOJBOJ Skleničková Michaela TJ Bohemians Praha 190 16.11.2019 Gaziantep

Ženy nad 87 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Králová Tereza Crossfit Destiny Brno 87 5.6.2022 Tirana
NADHOZ Králová Tereza Crossfit Destiny Brno 113 5.6.2022 Tirana
DVOJBOJ Králová Tereza Crossfit Destiny Brno 200 5.6.2022 Tirana

Juniorky U20

Juniorky U20 do 45 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Bariová Lucie TJ Start Plzeň 35 25.5.2019 Sokolov
NADHOZ Bariová Lucie TJ Start Plzeň 50 25.5.2019 Sokolov
DVOJBOJ Bariová Lucie TJ Start Plzeň 85 25.5.2019 Sokolov

Juniorky U20 do 49 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Melichová Natálie Vzpírání Haná 43 22.6.2019 Horní Suchá
NADHOZ Melichová Natálie Vzpírání Haná 50 22.6.2019 Horní Suchá
DVOJBOJ Melichová Natálie Vzpírání Haná 93 22.6.2019 Horní Suchá

Juniorky U20 do 55 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 70 22.2.2020 Třinec
NADHOZ Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 84 22.2.2020 Třinec
DVOJBOJ Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 154 22.2.2020 Třinec

Juniorky U20 do 59 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 77 18.7.2021 Třinec
NADHOZ Šafratová Ven dula SKVOZ Horní Suchá 93 18.7.2021 Třinec
DVOJBOJ Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 170 18.7.2021 Třinec

Juniorky U20 do 64 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kubíková Marie TJ Sokol Moravská Ostrava 81 5.3.2022 Horní Suchá
NADHOZ Kubíková Marie TJ Sokol Moravská Ostrava 100 5.3.2022 Horní Suchá
DVOJBOJ Kubíková Marie TJ Sokol Moravská Ostrava 181 5.3.2022 Horní Suchá

Juniorky U20 do 71 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 78 5.3.2022 Horní Suchá
NADHOZŠafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 98 5.3.2022 Horní Suchá
DVOJBOJ Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 176 5.3.2022 Horní Suchá

Juniorky U20 do 76 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 83 20.3.2022 Nový Hrozenkov
NADHOZŠafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 105 22.5.2022 Třinec
DVOJBOJ Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 185 22.5.2022 Třinec

Juniorky U20 do 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Šedá Pavlína TJ Holešov 70 24.4.2022 Holešov
NADHOZŠedá Pavlína TJ Holešov 90 24.4.2022 Holešov
DVOJBOJ Šedá Pavlína TJ Holešov 160 24.4.2022 Holešov

Juniorky U20 do 87 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Šedá Pavlína TJ Holešov 73 22.5.2022 Třinec
NADHOZŠedá Pavlína TJ Holešov 87 22.5.2022 Třinec
DVOJBOJ Šedá Pavlína TJ Holešov 160 22.5.2022 Třinec

Juniorky U20 nad 87 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Zronková Daniela TJ Rotas Rotava 73 6.11.2021 Brno
NADHOZ Zronková Daniela TJ Rotas Rotava 91 24.10.2021 Ostrava
DVOJBOJ Zronková Daniela TJ Rotas Rotava 163 24.10.2021 Ostrava

Juniorky U17

Juniorky U17 do 40 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Křistková Eliška SK CWG Bohumín 29 22.2.2020 Třinec
NADHOZ Křistková Eliška SK CWG Bohumín 38 22.2.2020 Třinec
DVOJBOJ Křistková Eliška SK CWG Bohumín 67 22.2.2020 Třinec

Juniorky U17 do 45 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Křistková Eliška SK CWG Bohumín 34 27.6.2020 Brno
NADHOZ Křistková Eliška SK CWG Bohumín 42 1.8.2020 Sokolov
DVOJBOJ Křistková Eliška SK CWG Bohumín 76 1.8.2020 Sokolov

Juniorky U17 do 49 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kozlová Karolína TJ Sokol Moravská Ostrava 51 8.6.2019 Bohumín
NADHOZ Kozlová Karolína TJ Sokol Moravská Ostrava 61 30.3.2019 Plzeň
DVOJBOJ Kozlová Karolína TJ Sokol Moravská Ostrava 112 7.12.2019 Eilat

Juniorky U17 do 55 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 70 22.2.2020 Třinec
NADHOZ Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 84 22.2.2020 Třinec
DVOJBOJ Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 154 22.2.2020 Třinec

Juniorky U17 do 59 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 77 18.7.2021 Třinec
NADHOZ Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 93 18.7.2021 Třinec
DVOJBOJ Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 170 18.7.2021 Třinec

Juniorky U17 do 64 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kubíková Marie TJ Sokol Moravská Ostrava 70 26.9.2020 Horní Suchá
NADHOZŠafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 86 24.7.2021 Holešov
DVOJBOJ Šafratová Vendula SKVOZ Horní Suchá 156 24.7.2021 Holešov

Juniorky U17 do 71 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kubíková Marie TJ Sokol Moravská Ostrava 67 1.8.2020 Sokolov
NADHOZ Vybíralová Natálie SKVOZ Horní Suchá 84 22.5.2022 Třinec
DVOJBOJ Kubíková Marie TJ Sokol Moravská Ostrava 150 1.8.2020 Sokolov

Juniorky U17 do 76 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Mejzlíková Karolína TAK Hellas Brno 64 30.8.2020 Brno
NADHOZ Mejzlíková Karolína TAK Hellas Brno 77 30.8.2020 Brno
DVOJBOJ Mejzlíková Karolína TAK Hellas Brno 141 30.8.2020 Brno

Juniorky U17 do 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Vrabcová Markéta TJ Holešov 51 6.11.2021 Brno
NADHOZ Vrabcová Markéta TJ Holešov 64 6.11.2021 Brno
DVOJBOJ Vrabcová Markéta TJ Holešov 115 6.11.2021 Brno

Juniorky U17 nad 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Vrabcová Markéta TJ Holešov 54 11.12.2021 Boskovice
NADHOZ Vrabcová Markéta TJ Holešov 66 11.12.2021 Boskovice
DVOJBOJ Vrabcová Markéta TJ Holešov 120 11.12.2021 Boskovice

Všechny České rekordy v kategoriích W0-W8 naleznete na tomto odkazu.

Ženy Masters