České rekordy

České rekordy k 15.10.2020

Muži

Muži do 55 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Polák František SKVOZ Horní Suchá 99 19.10.2019 Bukurešť
NADHOZ Polák František SKVOZ Horní Suchá 123 19.10.2019 Bukurešť
DVOJBOJ Polák František SKVOZ Horní Suchá 222 19.10.2019 Bukurešť

Muži do 61 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Polák František SKVOZ Horní Suchá 107 27.4.2019 Sokolov
NADHOZ Polák František SKVOZ Horní Suchá 135 7.4.2019 Batumi
DVOJBOJ Polák František SKVOZ Horní Suchá 241 7.4.2019 Batumi

Muži do 67 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Petrov Petr SKV Bonatrans Bohumín 128 19.9.2019 Pattaya
NADHOZ Petrov Petr SKV Bonatrans Bohumín 158 19.9.2019 Pattaya
DVOJBOJ Petrov Petr SKV Bonatrans Bohumín 286 19.9.2019 Pattaya

Muži do 73 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Stránský Petr PSK Olymp Praha 134 3.10.2020 Praha
NADHOZ Petrov Petr SKV Bonatrans Bohumín 171 9.4.2019 Batumi
DVOJBOJ Petrov Petr SKV Bonatrans Bohumín 304 9.4.2019 Batumi

Muži do 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Mareček Petr TJ SOUZ Boskovice 151 21.12.2019 Boskovice
NADHOZ Mareček Petr TJ SOUZ Boskovice 175 15.2.2020 Weinheim
DVOJBOJ Mareček Petr TJ SOUZ Boskovice 322 15.2.2020 Weinheim

Muži do 89 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Mareček Petr TJ SOUZ Boskovice 150 9.11.2019 Holešov
NADHOZ Mareček Petr TJ SOUZ Boskovice 180 9.11.2019 Holešov
DVOJBOJ Mareček Petr TJ SOUZ Boskovice 330 9.11.2019 Holešov

Muži do 96 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kolář Josef TJ Holešov 147 3.10.2020 Praha
NADHOZ Kolář Josef TJ Holešov 187 3.10.2020 Praha
DVOJBOJ Kolář Josef TJ Holešov 334 3.10.2020 Praha

Muži do 102 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Hrančík Tomáš TJ Bohemians Praha 153 19.10.2019 Nový Hrozenkov
NADHOZ Gasior Jiří SKV Bonatrans Bohumín 185 11.4.2019 Batumi
DVOJBOJ Hrančík Tomáš TJ Bohemians Praha 338 19.10.2019 Nový Hrozenkov

Muži do 109 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Krywult Patrik SKV Baník Havířov 155 27.4.2019 Sokolov
NADHOZ Gasior Jiří SKV Bonatrans Bohumín 193 3.10.2020 Praha
DVOJBOJ Krywult Patrik SKV Baník Havířov 339 12.4.2019 Batumi

Muži nad 109 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kučera Kamil PSK Olymp Praha 182 13.4.2019 Batumi
NADHOZ Orság Jiří Sokol Karolinka 240 27.9.2019 Pattaya
DVOJBOJ Kučera Kamil PSK Olymp Praha 418 13.4.2019 Batumi

Junioři U20

Junioři U20 do 55 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Polák František SKVOZ Horní Suchá 99 19.10.2019 Bukurešť
NADHOZ Polák František SKVOZ Horní Suchá 123 19.10.2019 Bukurešť
DVOJBOJ Polák František SKVOZ Horní Suchá 222 19.10.2019 Bukurešť

Junioři U20 do 61 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Polák František SKVOZ Horní Suchá 107 27.4.2019 Sokolov
NADHOZ Polák František SKVOZ Horní Suchá 135 7.4.2019 Batumi
DVOJBOJ Polák František SKVOZ Horní Suchá 241 7.4.2019 Batumi

Junioři U20 do 67 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 104 9.11.2019 Holešov
NADHOZ Polák František SKVOZ Horní Suchá 133 20.6.2020 Horní Suchá
DVOJBOJ Polák František SKVOZ Horní Suchá 235 20.6.2020 Horní Suchá

Junioři U20 do 73 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 113 3.10.2020 Praha
NADHOZ Matík Ludvík SKVOZ Horní Suchá 136 25.5.2019 Sokolov
DVOJBOJ Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 243 3.10.2020 Praha

Junioři U20 do 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Buchta Patrik SKVOZ Horní Suchá 116 22.6.2019 Horní Suchá
NADHOZ Buchta Patrik SKVOZ Horní Suchá 150 10.10.2020 Horní Suchá
DVOJBOJ Buchta Patrik SKVOZ Horní Suchá 264 10.10.2020 Horní Suchá

Junioři U20 do 89 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Štreichl Martin SKVOZ Horní Suchá 130 16.2.2019 Havířov
NADHOZ Štreichl Martin SKVOZ Horní Suchá 176 26.10.2019 Horní Suchá
DVOJBOJ Štreichl Martin SKVOZ Horní Suchá 304 26.10.2019 Horní Suchá

Junioři U20 do 96 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Vogel Arnošt Vzpírání Haná 133 10.10.2020 Boskovice
NADHOZ Štreichl Martin SKVOZ Horní Suchá 171 20.6.2020 Horní Suchá
DVOJBOJ Štreichl Martin SKVOZ Horní Suchá 302 20.6.2020 Horní Suchá

Junioři U20 do 102 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Vogel Arnošt Vzpírání Haná 136 3.10.2020 Praha
NADHOZ Kolář Jan TJ Holešov 160 30.8.2020 Brno
DVOJBOJ Vogel Arnošt Vzpírání Haná 291 3.10.2020 Praha

Junioři U20 do 109 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Wykret Tomáš SKV Baník Havířov 136 25.5.2019 Sokolov
NADHOZ Wykret Tomáš SKV Baník Havířov 160 6.4.2019 Bohumín
DVOJBOJ Wykret Tomáš SKV Baník Havířov 293 6.4.2019 Bohumín

Junioři U20 nad 109 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Oračko Dominik SKV Sokolov 165 3.10.2020 Praha
NADHOZ Oračko Dominik SKV Sokolov 200 3.10.2020 Praha
DVOJBOJ Oračko Dominik SKV Sokolov 365 3.10.2020 Praha

Junioři U17

Junioři U17 do 49 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Džobák Alexandr SKVOZ Horní Suchá 74 21.9.2019 Teplice
NADHOZ Džobák Alexandr SKVOZ Horní Suchá 101 15.2.2020 Havířov
DVOJBOJ Džobák Alexandr SKVOZ Horní Suchá 175 15.2.2020 Havířov

Junioři U17 do 55 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Moskál Matěj SKVOZ Horní Suchá 96 8.12.2019 Eilat
NADHOZ Moskál Matěj SKVOZ Horní Suchá 122 8.12.2019 Eilat
DVOJBOJ Moskál Matěj SKVOZ Horní Suchá 218 8.12.2019 Eilat

Junioři U17 do 61 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Moskál Matěj SKVOZ Horní Suchá 97 23.11.2019 Horní Suchá
NADHOZ Polhoš Marek SKV Sokolov 125 8.12.2019 Eilat
DVOJBOJ Moskál Matěj SKVOZ Horní Suchá 220 23.11.2019 Horní Suchá

Junioři U17 do 67 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 104 9.11.2019 Holešov
NADHOZPolhoš Marek SKV Sokolov 128 10.10.2020 Plzeň
DVOJBOJ Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 229 9.11.2019 Holešov

Junioři U17 do 73 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 113 3.10.2020 Praha
NADHOZKrejčík Vojtěch SKV Sokolov 130 1.8.2020 Sokolov
DVOJBOJ Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 243 3.10.2020 Praha

Junioři U17 do 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 114 10.10.2020 Plzeň
NADHOZKrejčík Vojtěch SKV Sokolov 133 5.9.2020 Raszyn
DVOJBOJ Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 246 5.9.2020 Raszyn

Junioři U17 do 89 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kolář Jan TJ Holešov 116 19.10.2019 Nový Hrozenkov
NADHOZ Kolář Jan TJ Holešov 136 19.10.2019 Nový Hrozenkov
DVOJBOJ Kolář Jan TJ Holešov 252 19.10.2019 Nový Hrozenkov

Junioři U17 do 96 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kolář Jan TJ Holešov 122 21.12.2019 Boskovice
NADHOZ Kolář Jan TJ Holešov 148 23.11.2019 Horní Suchá
DVOJBOJ Kolář Jan TJ Holešov 265 21.12.2019 Boskovice

Junioři U17 do 102 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Friedrich Adam TJ Start Plzeň 120 10.10.2020 Plzeň
NADHOZ Friedrich Adam TJ Start Plzeň 144 3.10.2020 Praha
DVOJBOJ Kolář Jan TJ Holešov 262 14.12.2019 Eilat

Junioři U17 nad 102 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Oračko Dominik SKV Sokolov 165 3.10.2020 Praha
NADHOZ Oračko Dominik SKV Sokolov 200 3.10.2020 Praha
DVOJBOJ Oračko Dominik SKV Sokolov 365 3.10.2020 Praha

Starší žáci U15

St. žáci U15 do 44 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Šimek Martin SKV Bonatrans Bohumín 50 16.3.2019 Havířov
NADHOZ Šimek Martin SKV Bonatrans Bohumín 66 16.3.2019 Havířov
DVOJBOJ Šimek Martin SKV Bonatrans Bohumín 116 16.3.2019 Havířov

St. žáci U15 do 49 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Džobák Alexandr SKVOZ Horní Suchá 74 21.9.2019 Teplice
NADHOZ Džobák Alexandr SKVOZ Horní Suchá 100 12.10.2019 Horní Suchá
DVOJBOJ Džobák Alexandr SKVOZ Horní Suchá 173 7.12.2019 Eilat

St. žáci U15 do 55 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Džobák Alexandr SKVOZ Horní Suchá 77 9.11.2019 Holešov
NADHOZ Džobák Alexandr SKVOZ Horní Suchá 101 9.11.2019 Holešov
DVOJBOJ Džobák Alexandr SKVOZ Horní Suchá 178 9.11.2019 Holešov

St. žáci U15 do 61 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Matík David SKVOZ Horní Suchá 75 21.9.2019 Teplice
NADHOZ Matík David SKVOZ Horní Suchá 104 12.10.2019 Horní Suchá
DVOJBOJ Matík David SKVOZ Horní Suchá 177 21.9.2019 Teplice

St. žáci U15 do 67 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 104 9.11.2019 Holešov
NADHOZKrejčík Vojtěch SKV Sokolov 125 9.11.2019 Holešov
DVOJBOJ Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 229 9.11.2019 Holešov

St. žáci U15 do 73 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 105 23.11.2019 Horní Suchá
NADHOZKrejčík Vojtěch SKV Sokolov 127 23.11.2019 Horní Suchá
DVOJBOJ Krejčík Vojtěch SKV Sokolov 232 23.11.2019 Horní Suchá

St. žáci U15 do 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kolář David TJ Holešov 93 19.9.2020 Boskovice
NADHOZ Jankovic Denis TJ Rotas Rotava 112 14.12.2019 Rotava
DVOJBOJ Jankovic Denis TJ Rotas Rotava 204 14.12.2019 Rotava

St. žáci U15 do 89 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Friedrich Adam TJ Start Plzeň 80 21.9.2019 Teplice
NADHOZ Friedrich Adam TJ Start Plzeň 106 21.9.2019 Teplice
DVOJBOJ Friedrich Adam TJ Start Plzeň 186 21.9.2019 Teplice

St. žáci U15 do 96 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Friedrich Adam TJ Start Plzeň 113 1.8.2020 Sokolov
NADHOZ Friedrich Adam TJ Start Plzeň 132 1.8.2020 Sokolov
DVOJBOJ Friedrich Adam TJ Start Plzeň 245 1.8.2020 Sokolov

St. žáci U15 nad 96 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Friedrich Adam TJ Start Plzeň 120 10.10.2020 Plzeň
NADHOZ Friedrich Adam TJ Start Plzeň 144 3.10.2020 Praha
DVOJBOJ Friedrich Adam TJ Start Plzeň 260 10.10.2020 Plzeň

Mladší žáci U13

Ml. žáci U13 do 35 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Jarolím Daniel SKV Baník Havířov 6.7 m 16.11.2019 Bohumín
HOD Jarolím Daniel SKV Baník Havířov 9.0 m 29.2.2020 Bohumín
TRH Kudera Nikolas SKVOZ Horní Suchá 36 4.7.2020 Bohumín
NADHOZ Kudera Nikolas SKVOZ Horní Suchá 45 4.7.2020 Bohumín
ČTYŘBOJ Jarolím Daniel SKV Baník Havířov 151.5 b 29.2.2020 Bohumín

Ml. žáci U13 do 39 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Jarolím Daniel SKV Baník Havířov 6.9 m 19.9.2020 Ostrava
HOD Jarolím Daniel SKV Baník Havířov 8.8 m 4.7.2020 Bohumín
TRH Kudera Nikolas SKVOZ Horní Suchá 38 26.9.2020 Horní Suchá
NADHOZ Kudera Nikolas SKVOZ Horní Suchá 48 26.9.2020 Horní Suchá
ČTYŘBOJ Jarolím Daniel SKV Baník Havířov 152 b 4.7.2020 Bohumín

Ml. žáci U13 do 44 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Šimek Martin SKV Bonatrans Bohumín 7.6 m 16.3.2019 Havířov
HOD Šimek Martin SKV Bonatrans Bohumín 11.2 m 16.3.2019 Havířov
TRH Šimek Martin SKV Bonatrans Bohumín 50 16.3.2019 Havířov
NADHOZ Šimek Martin SKV Bonatrans Bohumín 66 16.3.2019 Havířov
ČTYŘBOJ Šimek Martin SKV Bonatrans Bohumín 210 b 16.3.2019 Havířov

Ml. žáci U13 do 49 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Šimek Martin SKV Bonatrans Bohumín 7.9 m 28.9.2019 Ostrava
HOD Kočí Robin TJ VTŽ Chomutov 10.0 m 2.2.2019 Sokolov
TRH Šimek Martin SKV Bonatrans Bohumín 60 16.11.2019 Bohumín
NADHOZ Šimek Martin SKV Bonatrans Bohumín 78 28.9.2019 Ostrava
ČTYŘBOJ Šimek Martin SKV Bonatrans Bohumín 224 b 28.9.2019 Ostrava

Ml. žáci U13 do 55 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Kočí Robin TJ VTŽ Chomutov 8.1 m 16.11.2019 Bohumín
HOD Kočí Robin TJ VTŽ Chomutov 10.6 m 28.9.2019 Sokolov
TRH Šimek Martin SKV Bonatrans Bohumín 62 14.12.2019 Rotava
NADHOZ Šimek Martin SKV Bonatrans Bohumín 84 14.12.2019 Rotava
ČTYŘBOJ Šimek Martin SKV Bonatrans Bohumín 228 b 7.12.2019 Zlín

Ml. žáci U13 do 61 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Tchurz Jan SKV Baník Havířov 7.3 m 4.7.2020 Bohumín
HOD Horváth Lukáš TJ Rotas Rotava 12.3 m 19.9.2020 Rotava
TRH Horváth Lukáš TJ Rotas Rotava 55 4.7.2020 Sokolov
NADHOZ Horváth Lukáš TJ Rotas Rotava 73 19.9.2020 Rotava
ČTYŘBOJ Horváth Lukáš TJ Rotas Rotava 224 b 19.9.2020 Rotava

Ml. žáci U13 do 67 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Tchurz Jan SKV Baník Havířov 7.5 m 19.9.2020 Ostrava
HOD Navrátil Vojtěch TJ Sokol Jižní Svahy Zlín 11.7 m 13.4.2019 Boskovice
TRH Tchurz Jan SKV Baník Havířov 54 19.9.2020 Ostrava
NADHOZ Tchurz Jan SKV Baník Havířov 75 19.9.2020 Ostrava
ČTYŘBOJ Tchurz Jan SKV Baník Havířov 222 b 19.9.2020 Ostrava

Ml. žáci U13 do 73 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Navrátil Vojtěch TJ Sokol Jižní Svahy Zlín 7.7 m 28.9.2019 Holešov
HOD Navrátil Vojtěch TJ Sokol Jižní Svahy Zlín 11.0 m 2.11.2019 Zlín
TRH Navrátil Vojtěch TJ Sokol Jižní Svahy Zlín 61 7.12.2019 Zlín
NADHOZ Navrátil Vojtěch TJ Sokol Jižní Svahy Zlín 82 7.12.2019 Zlín
ČTYŘBOJ Navrátil Vojtěch TJ Sokol Jižní Svahy Zlín 234.5 b 7.12.2019 Zlín

Ml. žáci U13 do 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Navrátil Vojtěch TJ Sokol Jižní Svahy Zlín 7.4 m 16.11.2019 Bohumín
HOD Janek Ondřej TJ Sokol Jižní Svahy Zlín 11.0 m 28.9.2019 Holešov
TRH Janek Ondřej TJ Sokol Jižní Svahy Zlín 63 7.12.2019 Zlín
NADHOZ Navrátil Vojtěch TJ Sokol Jižní Svahy Zlín 81 16.11.2019 Bohumín
ČTYŘBOJ Navrátil Vojtěch TJ Sokol Jižní Svahy Zlín 231.5 b 16.11.2019 Bohumín

Ml. žáci U13 nad 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TROJSKOK Matějka Jan SKV Sokolov 6.1 m 4.7.2020 Sokolov
HOD Matějka Jan SKV Sokolov 8.9 m 4.7.2020 Sokolov
TRH Matějka Jan SKV Sokolov 65 26.9.2020 Horní Suchá
NADHOZ Matějka Jan SKV Sokolov 90 26.9.2020 Horní Suchá
ČTYŘBOJ Matějka Jan SKV Sokolov 213 b 4.7.2020 Sokolov

Muži Masters

Všechny České rekordy v kategoriích M1-M10 naleznete na tomto odkazu.

Ženy

Ženy do 45 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Bariová Lucie TJ Start Plzeň 35 25.5.2019 Sokolov
NADHOZ Bariová Lucie TJ Start Plzeň 50 25.5.2019 Sokolov
DVOJBOJ Bariová Lucie TJ Start Plzeň 85 25.5.2019 Sokolov

Ženy do 49 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Dziková Dorota SPČ Olomouc 55 6.7.2019 Olomouc
NADHOZ Dziková Dorota SPČ Olomouc 75 6.7.2019 Olomouc
DVOJBOJ Dziková Dorota SPČ Olomouc 130 6.7.2019 Olomouc

Ženy do 55 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Vendula Šafratová SKVOZ Horní Suchá 70 22.2.2020 Třinec
NADHOZ Vendula Šafratová SKVOZ Horní Suchá 84 22.2.2020 Třinec
DVOJBOJ Vendula Šafratová SKVOZ Horní Suchá 154 22.2.2020 Třinec

Ženy do 59 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Vendula Šafratová SKVOZ Horní Suchá 74 4.9.2020 Raszyn
NADHOZ Žampová Petra CCBC Praha 95 7.3.2020 Olomouc
DVOJBOJ Žampová Petra CCBC Praha 167 7.3.2020 Olomouc

Ženy do 64 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Pudivítrová Eliška TJ Bohemians Praha 80 10.11.2019 Holešov
NADHOZ Pudivítrová Eliška TJ Bohemians Praha 102 7.3.2020 Olomouc
DVOJBOJ Pudivítrová Eliška TJ Bohemians Praha 182 7.3.2020 Olomouc

Ženy do 71 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Hertlová Simona TAK Hellas Brno 90 12.10.2019 Olomouc
NADHOZ Karásková Soňa Fit Gym Havířov 106 16.11.2019 Havířov
DVOJBOJ Karásková Soňa Fit Gym Havířov 193 16.11.2019 Havířov

Ženy do 76 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Skleničková Michaela TJ Bohemians Praha 85 11.4.2019 Batumi
NADHOZ Skleničková Michaela TJ Bohemians Praha 108 4.10.2020 Praha
DVOJBOJ Skleničková Michaela TJ Bohemians Praha 191 4.10.2020 Praha

Ženy do 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Skleničková Michaela TJ Bohemians Praha 81 12.10.2019 Olomouc
NADHOZ Skleničková Michaela TJ Bohemians Praha 109 12.10.2019 Olomouc
DVOJBOJ Skleničková Michaela TJ Bohemians Praha 190 12.10.2019 Olomouc

Ženy do 87 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Šmígová Eliška TJ Sokol Moravská Ostrava 70 19.10.2019 Nový Hrozenkov
NADHOZ Šmígová Eliška TJ Sokol Moravská Ostrava 85 19.10.2019 Nový Hrozenkov
DVOJBOJ Šmígová Eliška TJ Sokol Moravská Ostrava 155 19.10.2019 Nový Hrozenkov

Ženy nad 87 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Králová Tereza PSK Olymp Praha 85 4.5.2019 Brno
NADHOZ Králová Tereza PSK Olymp Praha 103 4.10.2020 Praha
DVOJBOJ Králová Tereza PSK Olymp Praha 185 4.5.2019 Brno

Juniorky U20

Juniorky U20 do 45 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Bariová Lucie TJ Start Plzeň 35 25.5.2019 Sokolov
NADHOZ Bariová Lucie TJ Start Plzeň 50 25.5.2019 Sokolov
DVOJBOJ Bariová Lucie TJ Start Plzeň 85 25.5.2019 Sokolov

Juniorky U20 do 49 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Melichová Natálie Vzpírání Haná 43 22.6.2019 Horní Suchá
NADHOZ Melichová Natálie Vzpírání Haná 50 22.6.2019 Horní Suchá
DVOJBOJ Melichová Natálie Vzpírání Haná 93 22.6.2019 Horní Suchá

Juniorky U20 do 55 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Vendula Šafratová SKVOZ Horní Suchá 70 22.2.2020 Třinec
NADHOZ Vendula Šafratová SKVOZ Horní Suchá 84 22.2.2020 Třinec
DVOJBOJ Vendula Šafratová SKVOZ Horní Suchá 154 22.2.2020 Třinec

Juniorky U20 do 59 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Vendula Šafratová SKVOZ Horní Suchá 74 5.9.2020 Raszyn
NADHOZ Vendula Šafratová SKVOZ Horní Suchá 90 26.9.2020 Horní Suchá
DVOJBOJ Vendula Šafratová SKVOZ Horní Suchá 161 5.9.2020 Raszyn

Juniorky U20 do 64 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kubíková Marie TJ Sokol Moravská Ostrava 70 26.9.2020 Horní Suchá
NADHOZ Kubíková Marie TJ Sokol Moravská Ostrava 85 1.12.2019 Ostrava
DVOJBOJ Kubíková Marie TJ Sokol Moravská Ostrava 154 1.12.2019 Ostrava

Juniorky U20 do 71 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Šnajdrová Adéla TJ Bohemians Praha 71 30.8.2020 Brno
NADHOZŠnajdrová Adéla TJ Bohemians Praha 92 30.8.2020 Brno
DVOJBOJ Šnajdrová Adéla TJ Bohemians Praha 163 30.8.2020 Brno

Juniorky U20 do 76 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Jeřábková Simona TAK Hellas Brno 74 30.8.2020 Brno
NADHOZJeřábková Simona TAK Hellas Brno 90 27.6.2020 Brno
DVOJBOJ Jeřábková Simona TAK Hellas Brno 161 30.8.2020 Brno

Juniorky U20 do 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Režnarová Lucie TJ Holešov 64 2.11.2019 Ostrava
NADHOZ Režnarová Lucie TJ Holešov 81 10.11.2019 Holešov
DVOJBOJ Režnarová Lucie TJ Holešov 143 10.11.2019 Holešov

Juniroky U20 do 87 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kutrová Petra Vzpírání Haná 40 27.6.2020 Brno
NADHOZ Kutrová Petra Vzpírání Haná 50 27.6.2020 Brno
DVOJBOJ Kutrová Petra Vzpírání Haná 90 27.6.2020 Brno

Juniorky U20 nad 87 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Poláková Anna Vzpírání Haná 45 8.6.2019 Bohumín
NADHOZ Poláková Anna Vzpírání Haná 57 8.6.2019 Bohumín
DVOJBOJ Poláková Anna Vzpírání Haná 102 8.6.2019 Bohumín

Juniorky U17

Juniorky U17 do 40 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Vankůšová Marie TJ Rotas Rotava 22 2.2.2019 Sokolov
NADHOZ Vankůšová Marie TJ Rotas Rotava 28 2.2.2019 Sokolov
DVOJBOJ Vankůšová Marie TJ Rotas Rotava 50 2.2.2019 Sokolov

Juniorky U17 do 45 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Křistková Eliška SK CWG Bohumín 34 27.6.2020 Brno
NADHOZ Křistková Eliška SK CWG Bohumín 42 1.8.2020 Sokolov
DVOJBOJ Křistková Eliška SK CWG Bohumín 76 1.8.2020 Sokolov

Juniorky U17 do 49 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kozlová Karolína TJ Sokol Moravská Ostrava 51 8.6.2019 Bohumín
NADHOZ Kozlová Karolína TJ Sokol Moravská Ostrava 61 30.3.2019 Plzeň
DVOJBOJ Kozlová Karolína TJ Sokol Moravská Ostrava 112 7.12.2019 Eilat

Juniorky U17 do 55 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Vendula Šafratová SKVOZ Horní Suchá 70 22.2.2020 Třinec
NADHOZ Vendula Šafratová SKVOZ Horní Suchá 84 22.2.2020 Třinec
DVOJBOJ Vendula Šafratová SKVOZ Horní Suchá 154 22.2.2020 Třinec

Juniorky U17 do 59 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Vendula Šafratová SKVOZ Horní Suchá 74 5.9.2020 Raszyn
NADHOZ Vendula Šafratová SKVOZ Horní Suchá 90 26.9.2020 Horní Suchá
DVOJBOJ Vendula Šafratová SKVOZ Horní Suchá 161 5.9.2020 Raszyn

Juniorky U17 do 64 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kubíková Marie TJ Sokol Moravská Ostrava 70 26.9.2020 Horní Suchá
NADHOZ Kubíková Marie TJ Sokol Moravská Ostrava 85 1.12.2019 Ostrava
DVOJBOJ Kubíková Marie TJ Sokol Moravská Ostrava 154 1.12.2019 Ostrava

Juniorky U17 do 71 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Kubíková Marie TJ Sokol Moravská Ostrava 67 1.8.2020 Sokolov
NADHOZ Kubíková Marie TJ Sokol Moravská Ostrava 83 1.8.2020 Sokolov
DVOJBOJ Kubíková Marie TJ Sokol Moravská Ostrava 150 1.8.2020 Sokolov

Juniorky U17 do 76 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Mejzlíková Karolína TAK Hellas Brno 64 30.8.2020 Brno
NADHOZ Mejzlíková Karolína TAK Hellas Brno 77 30.8.2020 Brno
DVOJBOJ Mejzlíková Karolína TAK Hellas Brno 141 30.8.2020 Brno

Juniorky U17 do 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Lamková Karolína SKV Teplice 43 2.11.2019 Ostrava
NADHOZ Lamková Karolína SKV Teplice 50 2.11.2019 Ostrava
DVOJBOJ Lamková Karolína SKV Teplice 93 2.11.2019 Ostrava

Juniroky U17 nad 81 kg

Disciplína Jméno Oddíl Výkon Datum Místo
TRH Nevyvtvořen 0
NADHOZ Nevyvtvořen 0
DVOJBOJ Nevyvtvořen 0

Ženy Masters

Všechny České rekordy v kategoriích W0-W8 naleznete na tomto odkazu.