2021

2020
2019
Kalendář pro rok 2021

1. liga mužů

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Bonatrans Bohumín
SKVOZ Horní Suchá
TAK Hellas Brno
SKV Baník Havířov
TJ Sokol M. Ostrava
SKV Sokolov

2. liga mužů - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
BC Praha
SKV Teplice
Slavoj 1899 Plzeň
TJ Bohemians Praha
TJ VTŽ Chomutov
Vzpírání Brandýs nad Labem

2. liga mužů - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
ASK Tatra Kopřivnice
TAK Hellas Brno "B"
TJ Holešov
TJ Sokol JS Zlín
TJ Sokol N. Hrozenkov
TJ TŽ Třinec

3. liga mužů - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Sokolov "B"
Slavoj 1899 Plzeň "B"
TJ Baník Meziboří
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Nová Role
TJ Rotas Rotava
TJ Start Plzeň "A"
TJ Start Plzeň "B"

3. liga mužů - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Bonatrans Bohumín "B"
SK CWG Bohumín
SKV Příbor
SKVOZ Horní Suchá "B"
TJ DDM Valašské Meziříčí
TJ Šumperk

3. liga mužů - Skupina C

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
Crossfit Destiny Brno "A"
Crossfit Destiny Brno "B"
SPČ Olomouc
TAK Hellas Brno "C
TJ Holešov "B"
TJ Holešov "C"
TJ SOUZ Boskovice
Vzpírání Haná

Liga U20 - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Rotas Rotava
SKV Sokolov
TJ VTŽ Chomutov
TJ Lokomotiva Cheb
SKV Teplice
TJ Start Plzeň
Slavoj 1899 Plzeň

Liga U20 - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKVOZ Horní Suchá
SKV Baník Havířov
TJ TŽ Třinec

Liga U20 - Skupina C

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Holešov
TJ SOUZ Boskovice
TJ Sokol Nový Hrozenkov
TJ Sokol JS Zlín

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKVOZ Horní Suchá
TJ Holešov
SKV Baník Havířov
SKV Sokolov
TJ Rotas Rotava
TJ TŽ Třinec
TJ VTŽ Chomutov
TJ Lokomotiva Cheb
TJ SOUZ Boskovice
SKV Teplice
TJ Start Plzeň
Slavoj 1899 Plzeň
TJ Sokol Nový Hrozenkov
TJ Sokol JS Zlín

Liga U15 - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Sokolov
TJ VTŽ Chomutov

Liga U15 - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Bonatrans Bohumín
SKVOZ Horní Suchá
TJ TŽ Třinec
TJ Sokol M. Ostrava
SKV Baník Havířov

Liga U15 - Skupina C

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Sokol JS Zlín

Liga U15 - celkové výsledky

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Sokol JS Zlín
SKV Bonatrans Bohumín
SKVOZ Horní Suchá
TJ TŽ Třinec
TJ Sokol M. Ostrava
SKV Baník Havířov
SKV Sokolov
TJ VTŽ Chomutov

Liga U13 - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Rotas Rotava "A"
SKV Teplice
SKV Sokolov
TJ Rotas Rotava "B"

Liga U13 - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKVOZ Horní Suchá "A"
SKV Baník Havířov
SK CWG Bohumín "A"
SKV Bonatrans Bohumín
TJ Sokol M. Ostrava
SK CWG Bohumín "B"
SKVOZ Horní Suchá "B"
SKV Ludgeřovice

Liga U13 - Skupina C

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ SOUZ Boskovice "A"
TJ Sokol Nový Hrozenkov
TJ SOUZ Boskovice "B"
TJ SOUZ Boskovice "C"

Liga U13 - celkové výsledky

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKVOZ Horní Suchá "A"
TJ Rotas Rotava "A"
TJ SOUZ Boskovice "A"
SKV Baník Havířov
SKV Teplice
SK CWG Bohumín "A"
TJ Sokol Nový Hrozenkov
TJ SOUZ Boskovice "B"
SKV Bonatrans Bohumín
SKV Sokolov
TJ Sokol M. Ostrava
TJ Rotas Rotava "B"
SK CWG Bohumín "B"
SKVOZ Horní Suchá "B"
SKV Ludgeřovice
TJ SOUZ Boskovice "C"

Liga Masters

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
MKVaSŠ Velký Meder
TJ Sokol JS Zlín "A"
TJ Holešov
Barbell Club Praha
TAK Hellas Brno "A"
TJ Sokol M. Ostrava
TJ Baník Meziboří
SKV Baník Havířov "A"
Vzpírání Haná
TJ Start Plzeň
SKV Teplice
SK CWG Bohumín
TAK Hellas Brno "B"
SKV Baník Havířov "B"
TJ Sokol Jižní Svahy Zlín "B"

Vysokoškolská liga

Název oddílu Počet sinclairových bodů Pořadí
FSpS MU Brno "A"
UP Olomouc
UK Bratislava
FSpS MU Brno "B"
MU Brno "A"
SZU Banská Bystrica
MU Brno "B"

1. liga žen

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TAK Hellas Brno "A"
TJ Bohemians Praha
TAK Hellas Brno "B"
SPČ Olomouc
SKV Bonatrans Bohumín
TJ Sokol M. Ostrava
TJ Sokol Nový Hrozenkov
Fit Gym Havířov

2. liga žen - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
Barbell Club Praha
SKV Sokolov
TJ Bohemians Praha "B"
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Rotas Rotava
TJ Start Plzeň
Vzpírání Brandýs nad Labem

2. liga žen - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
Crossfit Destiny Brno 0 0 1.
SK CWG Bohumín 0 0 1.
SKV Bonatrans Bohumín "B" 0 0 1.
SPČ Olomouc "B" 0 0 1.
TAK Hellas Brno "C" 0 0 1.
TAK Hellas Brno "D" 0 0 1.
TJ Holešov 0 0 1.
TJ Sokol M. Ostrava "B" 0 0 1.
TJ Sokol Nový Hrozenkov "B"0 0 1.
TJ SOUZ Boskovice 0 0 1.
Vzpírání Haná 0 0 1.
TJ TŽ Třinec 0 0 1.
TJ Sokol M. Ostrava "C" 0 0 1.

Liga U20

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Sokol M. Ostrava
SKVOZ Horní Suchá
TJ TŽ Třinec
TJ Holešov
SK CWG Bohumín
TAK Hellas Brno
TJ Rotas Rotava
SKV Bonatrans Bohumín
Vzpírání Haná