2020
Mistrovské soutěže
1. liga mužů
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
SKV Bonatrans Bohumín | 10 | 1 820,70 | 1. |
SKVOZ Horní Suchá | 9 | 1 676,81 | 2. |
TAK Hellas Brno | 8 | 1 667,70 | 3. |
SKV Baník Havířov | 7 | 1 630,25 | 4. |
TJ Sokol M. Ostrava | 6 | 1 589,10 | 5. |
SKV Sokolov | 5 | 1 550,05 | 6. |
2. liga mužů - Skupina A
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
BC Praha | 0 | 0 | 1. |
SKV Teplice | 0 | 0 | 1. |
Slavoj 1899 Plzeň | 0 | 0 | 1. |
TJ Bohemians Praha | 0 | 0 | 1. |
TJ VTŽ Chomutov | 0 | 0 | 1. |
Vzpírání Brandýs nad Labem | 0 | 0 | 1. |
2. liga mužů - Skupina B
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
ASK Tatra Kopřivnice | 0 | 0 | 1. |
TAK Hellas Brno "B" | 0 | 0 | 1. |
TJ Holešov | 0 | 0 | 1. |
TJ Sokol JS Zlín | 0 | 0 | 1. |
TJ Sokol N. Hrozenkov | 0 | 0 | 1. |
TJ TŽ Třinec | 0 | 0 | 1. |
3. liga mužů - Skupina A
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
SKV Sokolov "B" | 0 | 0 | 1. |
Slavoj 1899 Plzeň "B" | 0 | 0 | 1. |
TJ Baník Meziboří | 0 | 0 | 1. |
TJ Lokomotiva Cheb | 0 | 0 | 1. |
TJ Nová Role | 0 | 0 | 1. |
TJ Rotas Rotava | 0 | 0 | 1. |
TJ Start Plzeň "A" | 0 | 0 | 1. |
TJ Start Plzeň "B" | 0 | 0 | 1. |
3. liga mužů - Skupina B
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
SKV Bonatrans Bohumín "B" | 0 | 0 | 1. |
SK CWG Bohumín | 0 | 0 | 1. |
SKV Příbor | 0 | 0 | 1. |
SKVOZ Horní Suchá "B" | 0 | 0 | 1. |
TJ DDM Valašské Meziříčí | 0 | 0 | 1. |
TJ Šumperk | 0 | 0 | 1. |
3. liga mužů - Skupina C
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
Crossfit Destiny Brno "A" | 0 | 0 | 1. |
Crossfit Destiny Brno "B" | 0 | 0 | 1. |
SPČ Olomouc | 0 | 0 | 1. |
TAK Hellas Brno "C | 0 | 0 | 1. |
TJ Holešov "B" | 0 | 0 | 1. |
TJ Holešov "C" | 0 | 0 | 1. |
TJ SOUZ Boskovice | 0 | 0 | 1. |
Vzpírání Haná | 0 | 0 | 1. |
Liga U20 - Skupina A
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TJ Rotas Rotava | 31 | 3 442,58 | 1. |
SKV Sokolov | 28 | 3 625,22 | 2. |
TJ VTŽ Chomutov | 27 | 3 226,44 | 3. |
TJ Lokomotiva Cheb | 26 | 3 208,90 | 4. |
SKV Teplice | 20 | 2 753,94 | 5. |
TJ Start Plzeň | 19 | 2 748,61 | 6. |
Slavoj 1899 Plzeň | 17 | 2 525,42 | 7. |
* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy juniorů
Liga U20 - Skupina B
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
SKVOZ Horní Suchá | 21 | 4 657,84 | 1. |
SKV Baník Havířov | 18 | 3 723,58 | 2. |
TJ TŽ Třinec | 15 | 3 413,83 | 3. |
* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy juniorů
Liga U20 - Skupina C
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TJ Holešov | 23 | 4 200,88 | 1. |
TJ SOUZ Boskovice | 20 | 2 863,32 | 2. |
TJ Sokol Nový Hrozenkov | 15 | 2 021,51 | 3. |
TJ Sokol JS Zlín | 12 | 1 993,39 | 4. |
* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy juniorů
Liga U20 - celkové výsledky
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
SKVOZ Horní Suchá | 21 | 4 657,84 | 1. |
TJ Holešov | 23 | 4 200,88 | 2. |
SKV Baník Havířov | 18 | 3 723,58 | 3. |
SKV Sokolov | 28 | 3 625,22 | 4. |
TJ Rotas Rotava | 31 | 3 442,58 | 5. |
TJ TŽ Třinec | 15 | 3 413,83 | 6. |
TJ VTŽ Chomutov | 27 | 3 226,44 | 7. |
TJ Lokomotiva Cheb | 26 | 3 208,90 | 8. |
TJ SOUZ Boskovice | 20 | 2 863,32 | 9. |
SKV Teplice | 20 | 2 753,94 | 10. |
TJ Start Plzeň | 19 | 2 748,61 | 11. |
Slavoj 1899 Plzeň | 17 | 2 525,42 | 12. |
TJ Sokol Nový Hrozenkov | 15 | 2 021,51 | 13. |
TJ Sokol JS Zlín | 12 | 1 993,39 | 14. |
Liga U15 - Skupina A
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
SKV Sokolov | 16 | 1 135,42 | 1. |
TJ VTŽ Chomutov | 5 | 342,00 | 2. |
* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy st. žáků
Liga U15 - Skupina B
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
SKV Bonatrans Bohumín | 27 | 1 749,00 | 1. |
SKVOZ Horní Suchá | 22 | 1 495,40 | 2. |
TJ TŽ Třinec | 23 | 1 457,19 | 3. |
TJ Sokol M. Ostrava | 16 | 1 274,79 | 4. |
SKV Baník Havířov | 17 | 1 272,65 | 5. |
* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy st. žáků
Liga U15 - Skupina C
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TJ Sokol JS Zlín | 15 | 1 844,66 | 1. |
* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy st. žáků
Liga U15 - celkové výsledky
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TJ Sokol JS Zlín | 15 | 1 844,66 | 1. |
SKV Bonatrans Bohumín | 27 | 1 749,00 | 2. |
SKVOZ Horní Suchá | 22 | 1 495,40 | 3. |
TJ TŽ Třinec | 23 | 1 457,19 | 4. |
TJ Sokol M. Ostrava | 16 | 1 274,79 | 5. |
SKV Baník Havířov | 17 | 1 272,65 | 6. |
SKV Sokolov | 16 | 1 135,42 | 7. |
TJ VTŽ Chomutov | 5 | 342,00 | 8. |
Liga U13 - Skupina A
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TJ Rotas Rotava "A" | 23 | 1 927,53 | 1. |
SKV Teplice | 20 | 1 724,25 | 2. |
SKV Sokolov | 15 | 1 392,96 | 3. |
TJ Rotas Rotava "B" | 12 | 1 015,17 | 4. |
* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy ml. žáků
Liga U13 - Skupina B
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
SKVOZ Horní Suchá "A" | 31 | 2 138,29 | 1. |
SKV Baník Havířov | 28 | 1 876,42 | 2. |
SK CWG Bohumín "A" | 25 | 1 618,09 | 3. |
SKV Bonatrans Bohumín | 21 | 1 445,12 | 4. |
TJ Sokol M. Ostrava | 18 | 1 249,24 | 5. |
SK CWG Bohumín "B" | 10 | 585,26 | 6. |
SKVOZ Horní Suchá "B" | 8 | 502,32 | 7. |
SKV Ludgeřovice | 7 | 458,53 | 8. |
* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy ml. žáků
Liga U13 - Skupina C
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TJ SOUZ Boskovice "A" | 22 | 1 910,11 | 1. |
TJ Sokol Nový Hrozenkov | 18 | 1 564,36 | 2. |
TJ SOUZ Boskovice "B" | 17 | 1 481,46 | 3. |
TJ SOUZ Boskovice "C" | 5 | 295,86 | 4. |
* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy ml. žáků
Liga U13 - celkové výsledky
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
SKVOZ Horní Suchá "A" | 31 | 2 138,29 | 1. |
TJ Rotas Rotava "A" | 23 | 1 927,53 | 2. |
TJ SOUZ Boskovice "A" | 22 | 1 910,11 | 3. |
SKV Baník Havířov | 28 | 1 876,42 | 4. |
SKV Teplice | 20 | 1 724,25 | 5. |
SK CWG Bohumín "A" | 25 | 1 618,09 | 6. |
TJ Sokol Nový Hrozenkov | 18 | 1 564,36 | 7. |
TJ SOUZ Boskovice "B" | 17 | 1 481,46 | 8. |
SKV Bonatrans Bohumín | 21 | 1 445,12 | 9. |
SKV Sokolov | 15 | 1 392,96 | 10. |
TJ Sokol M. Ostrava | 18 | 1 249,24 | 11. |
TJ Rotas Rotava "B" | 12 | 1 015,17 | 12. |
SK CWG Bohumín "B" | 10 | 585,26 | 13. |
SKVOZ Horní Suchá "B" | 8 | 502,32 | 14. |
SKV Ludgeřovice | 7 | 458,53 | 15. |
TJ SOUZ Boskovice "C" | 5 | 295,86 | 16. |
Liga Masters
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
MKVaSŠ Velký Meder | 33 | 2 000,49 | 1. |
TJ Sokol JS Zlín "A" | 30 | 1 923,27 | 2. |
TJ Holešov | 28 | 1 850,53 | 3. |
Barbell Club Praha | 27 | 1 786,93 | 4. |
TAK Hellas Brno "A" | 23 | 1 672,16 | 5. |
TJ Sokol M. Ostrava | 20 | 1 625,57 | 6. |
TJ Baník Meziboří | 20 | 1 588,60 | 7. |
SKV Baník Havířov "A" | 19 | 1 602,65 | 8. |
Vzpírání Haná | 17 | 1 487,10 | 9. |
TJ Start Plzeň | 14 | 1 468,40 | 10. |
SKV Teplice | 13 | 840,25 | 11. |
SK CWG Bohumín | 11 | 755,64 | 12. |
TAK Hellas Brno "B" | 6 | 539,37 | 13. |
SKV Baník Havířov "B" | 5 | 647,80 | 14. |
TJ Sokol Jižní Svahy Zlín "B" | 5 | 499,97 | 15. |
Vysokoškolská liga
Název oddílu | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
FSpS MU Brno "A" | 949,78 | 1. |
UP Olomouc | 824,84 | 2. |
UK Bratislava | 823,20 | 3. |
FSpS MU Brno "B" | 769,29 | 4. |
MU Brno "A" | 722,57 | 5. |
SZU Banská Bystrica | 684,91 | 6. |
MU Brno "B" | 487,64 | 7. |
1. liga žen
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TAK Hellas Brno "A" | 23 | 1 339,53 | 1. |
TJ Bohemians Praha | 23 | 1 314,71 | 2. |
TAK Hellas Brno "B" | 17 | 1 166,67 | 3. |
SPČ Olomouc | 16 | 1 173,16 | 4. |
SKV Bonatrans Bohumín | 15 | 1 116,52 | 5. |
TJ Sokol M. Ostrava | 14 | 1 153,37 | 6. |
TJ Sokol Nový Hrozenkov | 14 | 1 152,86 | 7. |
Fit Gym Havířov | 14 | 1 112,65 | 8. |
2. liga žen - Skupina A
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
Barbell Club Praha | 0 | 0 | 1. |
SKV Sokolov | 0 | 0 | 1. |
TJ Bohemians Praha "B" | 0 | 0 | 1. |
TJ Lokomotiva Cheb | 0 | 0 | 1. |
TJ Rotas Rotava | 0 | 0 | 1. |
TJ Start Plzeň | 0 | 0 | 1. |
Vzpírání Brandýs nad Labem | 0 | 0 | 1. |
2. liga žen - Skupina B
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
Crossfit Destiny Brno | 0 | 0 | 1. |
SK CWG Bohumín | 0 | 0 | 1. |
SKV Bonatrans Bohumín "B" | 0 | 0 | 1. |
SPČ Olomouc "B" | 0 | 0 | 1. |
TAK Hellas Brno "C" | 0 | 0 | 1. |
TAK Hellas Brno "D" | 0 | 0 | 1. |
TJ Holešov | 0 | 0 | 1. |
TJ Sokol M. Ostrava "B" | 0 | 0 | 1. |
TJ Sokol Nový Hrozenkov "B" | 0 | 0 | 1. |
TJ SOUZ Boskovice | 0 | 0 | 1. |
Vzpírání Haná | 0 | 0 | 1. |
TJ TŽ Třinec | 0 | 0 | 1. |
TJ Sokol M. Ostrava "C" | 0 | 0 | 1. |
Liga U20
Název oddílu | Počet velkých bodů | Počet sinclairových bodů | Pořadí |
TJ Sokol M. Ostrava | 26 | 1 090,15 | 1. |
SKVOZ Horní Suchá | 24 | 1 019,58 | 2. |
TJ TŽ Třinec | 22 | 958,95 | 3. |
TJ Holešov | 19 | 800,97 | 4. |
SK CWG Bohumín | 17 | 742,45 | 5. |
TAK Hellas Brno | 16 | 776,50 | 6. |
TJ Rotas Rotava | 14 | 688,60 | 7. |
SKV Bonatrans Bohumín | 13 | 669,63 | 8. |
Vzpírání Haná | 11 | 669,71 | 9. |
© 2020- Vzpírání Holešov