2022

2021
2020
2019
Kalendář pro rok 2022

1. liga mužů

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Baník Havířov 19 3 640,97 1.
SKVOZ Horní Suchá 18 3 585,96 2.
TJ Holešov 16 3 514,09 3.
SKV Bonatrans Bohumín 15 3 504,79 4.
TAK Hellas Brno 12 3 070,92 5.
TJ Sokol M. Ostrava 10 2 876,65 6.

2. liga mužů - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Teplice 22 2 943,78 1.
TJ Bohemians Praha 18 2 896,73 2.
TJ Start Plzeň 18 2 882,42 3.
Slavoj 1899 Plzeň 18 2 880,00 4.
Vzpírání Brandýs nad Labem 13 2 478,49 5.
TJ Rotas Rotava 13 2 472,37 6.
BC Praha 10 2 391,21 7.
TJ VTŽ Chomutov 0 0 8.

2. liga mužů - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
ASK Tatra Kopřivnice 23 2 823,16 1.
TJ TŽ Třinec 22 2 793,49 2.
TJ Sokol JS Zlín 17 2 667,24 3.
TJ Sokol N. Hrozenkov 16 2 535,99 4.
Crossfit Destiny Brno 16 2 530,41 5.
TJ Holešov "B" 16 2 494,18 6.
TAK Hellas Brno "B" 15 2 570,50 7.
SK CWG Bohumín 11 2 384,01 8.

3. liga mužů - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Sokolov 22 2 427,55 1.
TJ Lokomotiva Cheb 20 2 356,87 2.
TJ Baník Meziboří 18 2 288,16 3.
TJ Nová Role 16 2 179,45 4.
TJ Start Plzeň "B" 13 2 091,68 5.
Slavoj 1899 Plzeň "B" 13 2 043,68 6.
Slavoj 1899 Plzeň "C" 10 1 411,68 7.

3. liga mužů - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SPČ Olomouc 27 2 783,00 1.
WC Brno 23 2 560,29 2.
SKV Příbor 23 2 555,37 3.
Crossfit Destiny Brno "B" 23 2 415,80 4.
TAK Hellas Brno "C" 19 2 344,01 5.
TJ Šumperk 17 2 184,4 6.
TJ Holešov "C" 13 2 044,39 7.
Vzpírání Haná 13 1 939,52 8.
SK CWG Bohumín "B" 10 1 474,16 9.
TAK Hellas Brno "D" 8 1 068,88 10.

Liga U20 - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Sokolov 18 2 306,80 1.
TJ Start Plzeň 16 2 213,47 2.
SKV Teplice 14 2 041,57 3.
TJ Rotas Rotava 12 1 909,63 4.
TJ Lokomotiva Cheb 10 1 804,83 5.

* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy juniorů

Liga U20 - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Baník Havířov 17 2 441,14 1.
TJ TŽ Třinec 16 2 276,49 2.
SKVOZ Horní Suchá 15 2 408,39 3.
TJ Sokol M. Ostrava 12 2 033,09 4.
SKV Bonatrans Bohumín 10 1747,00 5.

* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy juniorů

Liga U20 - Skupina C

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Holešov "A" 18 2 507,47 1.
TJ Sokol JS Zlín 16 2 228,02 2.
TJ SOUZ Boskovice 14 1 783,14 3.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 12 1 448,45 4.
TJ Holešov "B" 10 1 204,98 5.

* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy juniorů

Liga U20 - celkové výsledky

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Holešov "A" 18 2 507,47 1.
SKV Baník Havířov 17 2 441,14 2.
SKVOZ Horní Suchá 15 2 408,39 3.
SKV Sokolov 18 2 306,80 4.
TJ TŽ Třinec 16 2 276,49 5.
TJ Sokol JS Zlín 16 2 228,02 6.
TJ Start Plzeň 16 2 213,47 7.
SKV Teplice 14 2 041,57 8.
TJ Sokol M. Ostrava 12 2 033,09 9.
TJ Rotas Rotava 12 1 909,63 10.
TJ Lokomotiva Cheb 10 1 804,83 11.
TJ SOUZ Boskovice 14 1 783,14 12.
SKV Bonatrans Bohumín 10 1747,00 13.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 12 1 448,45 14.
TJ Holešov "B" 10 1 204,98 15.

* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy juniorů

Liga U15 - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Sokolov "A" 10 585,55 1.
TJ Rotas Rotava 9 550,76 2.
SKV Teplice "A" 8 472,35 3.
SKV Sokolov "B" 7 417,63 4.
TJ VTŽ Chomutov 6 312,39 5.
SKV Teplice "B" 5 303,20 6.

*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy st. žáků

Liga U15 - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Baník Havířov "A" 13 537,28 1.
Vzpírání Haná 12 415,27 2.
SK CWG Bohumín "A" 11 411,06 3.
SKV Bonatrans Bohumín 10 400,53 4.
TJ Sokol Moravská Ostrava 9 340,01 5.
SK CWG Bohumín "B" 8 335,83 6.
ASK Tatra Kopřivnice 7 309,73 7.
TJ TŽ Třinec 6 298,55 8.
Fit Gym Havířov 5 253,08 9.

*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy st. žáků

Liga U15 - Skupina C

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ SOUZ Boskovice 6 548,77 1.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 5 416,48 2.

*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy st. žáků

Liga U15 - celkové výsledky

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Sokolov "A" 10 585,55 1.
TJ Rotas Rotava 9 550,76 2.
TJ SOUZ Boskovice 6 548,77 3.
SKV Baník Havířov "A" 13 537,28 4.
SKV Teplice "A" 8 472,35 5.
SKV Sokolov "B" 7 417,63 6.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 5 416,48 7.
Vzpírání Haná 12 415,27 8.
SK CWG Bohumín "A" 11 411,06 9.
SKV Bonatrans Bohumín 10 400,53 10.
TJ Sokol Moravská Ostrava 9 340,01 11.
SK CWG Bohumín "B" 8 335,83 12.
TJ VTŽ Chomutov 6 312,39 13.
ASK Tatra Kopřivnice 7 309,73 14.
SKV Teplice "B" 5 303,20 15.
TJ TŽ Třinec 6 298,55 16.
Fit Gym Havířov 5 253,08 17.

* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy st. žáků

Liga U12 - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Sokolov 7 574,22 1.
TJ Rotas Rotava "A" 6 560,22 2.
TJ Rotas Rotava "B" 5 353,99 3.

*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy ml. žáků

Liga U12 - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKVOZ Horní Suchá 13 767,44 1.
Vzpírání Haná 12 490,78 2.
SK CWG Bohumín 11 457,86 3.
SKV Baník Havířov "A" 10 439,49 4.
TJ Sokol M. Ostrava 9 437,59 5.
SKV Baník Havířov "B" 8 432,93 6.
Fit Gym Havířov 7 423,68 7.
SKV Bonatrans Bohumín 6 343,50 8.
Fit Gym Havířov 5 331,31 9.

*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy ml. žáků

Liga U12 - Skupina C

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Sokol Nový Hrozenkov "A" 12 456,72 1.
WC Brno "A" 11 450,17 2.
WC Brno "B" 10 405,54 3.
TJ Sokol JS Zlín "A" 9 403,19 4.
WC Brno "D" 8 362,74 5.
WC Brno "C" 7 349,01 6.
TJ Sokol Nový Hrozenkov"B" 6 304,39 7.
TJ Sokol JS Zlín "B" 5 190,14 8.

*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy ml. žáků

Liga U12 - celkové výsledky

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKVOZ Horní Suchá 13 767,44 1.
SKV Sokolov 7 574,22 2.
TJ Rotas Rotava "A" 6 560,22 3.
Vzpírání Haná 12 490,78 4.
SK CWG Bohumín 11 457,86 5.
TJ Sokol Nový Hrozenkov "A" 12 456,72 6.
WC Brno "A" 11 450,17 7.
SKV Baník Havířov "A" 10 439,49 8.
TJ Sokol M. Ostrava 9 437,59 9.
SKV Baník Havířov "B" 8 432,93 10.
Fit Gym Havířov 7 423,68 11.
WC Brno "B" 10 405,54 12.
TJ Sokol JS Zlín "A" 9 403,19 13.
WC Brno "D" 8 362,74 14.
TJ Rotas Rotava "B" 5 353,99 15.
WC Brno "C" 7 349,01 16.
SKV Bonatrans Bohumín 6 343,50 17.
Fit Gym Havířov 5 331,31 18.
TJ Sokol Nový Hrozenkov"B" 6 304,39 19.
TJ Sokol JS Zlín "B" 5 190,14 20.

* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy ml. žáků

Liga Masters

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Teplice 15 1 049,87 1.
SKV Baník Havířov "A" 14 1 025,95 2.
MKVaSŠ Velký Meder 13 953,11 3.
TJ Holešov "A" 12 911,51 4.
TJ Sokol JS Zlín "A" 11 877,91 5.
SK CWG Bohumín 10 872,60 6.
TJ Sokol M. Ostrava 9 819,54 7.
Barbell Club Praha 8 813,82 8.
Vzpírání Haná 7 774,89 9.
TAK Hellas Brno 6 771,75 10.
SKV Baník Havířov "B" 5 765,58 11.
TJ Start Plzeň 4 715,26 12.
TJ Baník Meziboří 3 690,83 13.
TJ Holešov "B" 2 658,22 14.
TJ Sokol JS Zlín "B" 1 545,07 15.

Vysokoškolská liga

Název oddílu Počet sinclairových bodů Pořadí
FSpS "A" 940,19 1.
Kulíšci VŠB 903,44 2.
Prague Union (ČVUT+ČZU+VŠH) 896,92 3.
MUNI "A" 894,39 4.
VUT Brno 870,02 5.
UP Olomouc 862,12 6.
MUNI "B" 764,35 7.
Univerzita Obrany Brno 743,11 8.
FSpS OW Kombíci 652,20 9.
FSpS OW Trhači 574,60 10.
FSpS Kondičáci 553,63 11.
FSpS Slap léze 513,77 12.
MUNI Medvídci 507,53 13.
FSpS OW Morebomby 500,10 14.
FSpS OW Žampions 480,79 15.
FSpS X-Force 416,94 16.

1. liga žen

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TAK Hellas Brno "A" 24 1 770,31 1.
TJ Sokol M. Ostrava 22 1 702,90 2.
SKV Bonatrans Bohumín 19 1 668,58 3.
Fit Gym Havířov 17 1 615,67 4.
TJ Bohemians Praha 16 1 611,79 5.
TAK Hellas Brno "B" 14 1 559,90 6.
Crossfit Destiny Brno 14 1 555,51 7.
BC Praha 10 1 442,20 8.

2. liga žen - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Teplice 17 955,18 1.
TJ Bohemians Praha "B" 16 893,65 2.
Vzpírání Brandýs nad Labem 15 878,09 3.
TJ Start Plzeň 11 605,24 4.
TJ Baník Meziboří 6 363,62 5.
TJ Rotas Rotava 5 345,70 6.

2. liga žen - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKVOZ Horní Suchá 30 1 167,74 1.
TJ Holešov "A" 28 1 143,18 2.
SPČ Olomouc 26 1 123,94 3.
WC Brno 23 1 033,94 4.
Crossfit Destiny Brno "B" 19 936,81 5.
TJ TŽ Třinec 18 875,59 6.
SK CWG Bohumín 17 919,47 7.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 15 892,27 8.
TJ Holešov "B" 12 756,79 9.
TAK Hellas Brno "C" 12 552,26 10.
TJ Sokol M. Ostrava "B" 11 494,31 11.
Vzpírání Haná 10 583,56 12.

Liga U20

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Sokol M. Ostrava 24 1 281,81 1.
TJ Holešov 20 1 001,31 2.
SKVOZ Horní Suchá 20 967,87 3.
TAK Hellas Brno 18 914,75 4.
TJ Bohemians Praha 14 777,91 5.
SK CWG Bohumín 14 762,81 6.
TJ TŽ Třinec 10 510,03 7.
TJ Rotas Rotava 10 433,41 8.
TJ Holešov "B" 6 334,22 9.